pro Váš nejlepší účes

pro Váš nejlepší účes

Služby

 

 

Brazilský keratin

Brazilský keratin nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité vlasy

Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, který nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.

 

Brazilský keratin kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou:

 

slunce – UV záření

mořská voda

chlorovaná voda

vítr a mráz

Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2–4 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónů a kondicionérů s obsahem hydrolyzovaného keratinu.

 

Brazilský keratin je čistě přírodní produkt na bázi keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu.

 

Prodlužování a zahušťování vlasů

 

Prodlužování a zhušťování vlasů je dnes již obvyklým

způsobem jak rychle změnit svůj vzhled a pozvednout si sebevědomí a mít krásné zdravé a husté vlasy.

 

 

Balmain Paris patří mezi nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy. Je šetrná, bezpečná a cenově dostupná. Prodloužíme Vám vlasy a dokonale změníme image během několika hodin. Pracujeme s výrobky celosvětově uznávané firmy Balmain Paris. Tato firma má vedoucí postavení na trhu profesionálních vlasových a kadeřnických produktů pro prodlužování vlasů.

 

Používáme ryze přírodní vlasy evropského typu

 

Tyto vlasy jsou velice žádané, protože se jako jediné dokonale přizpůsobí vašim vlastním vlasům. Za bezkonkurenčně nízké ceny vám dokážeme vytvořit luxusní účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů. S naší revoluční metodou nepodstupujete žádné riziko poškození ani znehodnocení vašich vlasů.

 

Nabízíme více jak 80 různých odstínů, různé délky, rovné i kudrnaté vlasy

 

Za bezkonkurenčně nízké ceny vám dokážeme vytvořit luxusní účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů.

 

Protože jedině proškolený kadeřník dokáže s přesností určit, kolik pramenů je třeba a do jakých partií by se měly aplikovat. Doporučí klientce jaký typ a barva vlasuje pro ni nejvhodnější. S naší revoluční metodou nepodstupujete žádné riziko poškození ani znehodnocení vašich vlasů.

 

Provádíme tyto změny účesu

 

Melírování vlasů, zhušťování vlasů, extravagantní účesy, svatební a společenské účesy. Prodlužování vlasů nebylo nikdy snadnější ani dostupnější.